HSC10022KJ
HSC10022KJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 22K OHM 5% 100W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 2.579" L x 1.870" W (65.50mm x 47.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 22 kOhms
auf Bestellung 92 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSC10022KJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 22K OHM 5% 100W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 2.579" L x 1.870" W (65.50mm x 47.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Part Status: Active, Resistance: 22 kOhms.