HSC30012R8J
HSC30012R8J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 12.8 OHM 5% 300W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Terminal Screw Type
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 12.8 Ohms
auf Bestellung 22 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSC30012R8J TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 12.8 OHM 5% 300W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Terminal Screw Type, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Resistance: 12.8 Ohms.