HSC30022KJ
HSC30022KJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 22K OHM 5% 300W
Packaging: Box
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Terminal Screw Type
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 5.000" L x 2.811" W (127.00mm x 71.40mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 22 kOhms
auf Bestellung 11 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSC30022KJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 22K OHM 5% 300W, Packaging: Box, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Terminal Screw Type, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 5.000" L x 2.811" W (127.00mm x 71.40mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Resistance: 22 kOhms.