HSC300R15J
HSC300R15J TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 150 OHMS 5% 300W
Packaging: Box
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm)
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 150 mOhms
auf Bestellung 27 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSC300R15J TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 150 OHMS 5% 300W, Packaging: Box, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Resistance: 150 mOhms.