Produkte > HARR > HSP45102SI-40
HSP45102SI-40 HARR
Hersteller: HARR
99+
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSP45102SI-40 HARR
Description: 12-BIT CONTROLLED OSCILLATOR, Packaging: Bulk, Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 33MHz ~ 40MHz, Type: Numerically Controlled Oscillator (NCO), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Supplier Device Package: 28-SOIC, Part Status: Active, Current - Supply: 99 mA.
Weitere Produktangebote HSP45102SI-40
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HSP45102SI-40 Hersteller : Harris Corporation Description: 12-BIT CONTROLLED OSCILLATOR
Packaging: Bulk
Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 33MHz ~ 40MHz
Type: Numerically Controlled Oscillator (NCO)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Supplier Device Package: 28-SOIC
Part Status: Active
Current - Supply: 99 mA