HTTI-1000-1.6 Bel Fuse-Circuit Protection
ds-ST-HTTI-series.pdf
Hersteller: Bel Fuse-Circuit Protection
HTTI-1000-1.6
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HTTI-1000-1.6 Bel Fuse-Circuit Protection
Description: TOROIDAL IND HI TEMP 1000UH 1.6A, Packaging: Tray, Tolerance: ±15%, Package / Case: Vertical, No Base, 2 PC Pin, Size / Dimension: 0.860" Dia x 0.450" W (21.84mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, DC Resistance (DCR): 430mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Vertical, No Base, 2 PC Pin, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Weitere Produktangebote HTTI-1000-1.6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HTTI-1000-1.6 Hersteller : Bel Fuse-Circuit Protection ds-ST-HTTI-series.pdf HTTI-1000-1.6
Produkt ist nicht verfügbar
HTTI-1000-1.6 HTTI-1000-1.6 Hersteller : Signal Transformer ds-ST-HTTI-series.pdf Description: TOROIDAL IND HI TEMP 1000UH 1.6A
Packaging: Tray
Tolerance: ±15%
Package / Case: Vertical, No Base, 2 PC Pin
Size / Dimension: 0.860" Dia x 0.450" W (21.84mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Vertical, No Base, 2 PC Pin
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 1.6 A