Produkte > SAMTEC > HW-20-14-G-D-1209-063
HW-20-14-G-D-1209-063
HW-20-14-G-D-1209-063 Samtec
ew_th.pdf
Hersteller: Samtec
Conn Board Stacker HDR 40 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole FLEX STACK™ Bulk
auf Bestellung 107 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HW-20-14-G-D-1209-063 Samtec
Description: HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD, Packaging: Bulk, Color: Black, Natural, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 40, Length - Overall Pin: 1.430" (36.322mm), Length - Post (Mating): 0.158" (4.013mm), Length - Stack Height: 1.209" (30.709mm), Length - Tail: 0.063" (1.600mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Black, Natural
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 40
Length - Overall Pin: 1.430" (36.322mm)
Length - Post (Mating): 0.158" (4.013mm)
Length - Stack Height: 1.209" (30.709mm)
Length - Tail: 0.063" (1.600mm)
auf Bestellung 107 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
HW-20-14-G-D-1209-063 HW-20-14-G-D-1209-063 Hersteller : Samtec ew_th.pdf Conn Board Stacker HDR 40 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole FLEX STACK™ Bulk