Produkte > STEWARD > HZ0603C601R-00
HZ0603C601R-00 Steward
HZ.pdf
Hersteller: Steward
09+ SMD
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZ0603C601R-00 Steward
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote HZ0603C601R-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZ0603C601R-00 HZ0603C601R-00 Hersteller : Laird-Signal Integrity Products HZ.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 300mA
Number of Lines: 1