Produkte > STEWARD > HZ0805E601R-00
HZ0805E601R-00 STEWARD
EMI_Filtering_and_RF_Inductors.pdf
Hersteller: STEWARD
0805BEAD
auf Bestellung 9837792 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZ0805E601R-00 STEWARD
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote HZ0805E601R-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZ0805E601R-00 HZ0805E601R-00 Hersteller : Laird-Signal Integrity Products EMI_Filtering_and_RF_Inductors.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
Number of Lines: 1