Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > HZA107M025X16T-F
HZA107M025X16T-F
HZA107M025X16T-F Cornell Dubilier - CDE
HZA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 100uF 6.3x7.7mm AEC-Q200
auf Bestellung 608 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZA107M025X16T-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZA107M025X16T-F HZA107M025X16T-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) HZA-3081778.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 100uF 6.3x7.7mm AEC-Q200
auf Bestellung 573 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HZA107M025X16T-F HZA107M025X16T-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HZA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 100uF 6.3x7.7mm AEC-Q200
auf Bestellung 479 Stücke:
HZA107M025X16T-F HZA107M025X16T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZA.pdf Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz
auf Bestellung 896 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V