HZA226M050D16T-F
HZA226M050D16T-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
HZA-3081778.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 22uF 6.3x5.8mm AEC-Q200
auf Bestellung 1173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZA226M050D16T-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 110 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.1 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZA226M050D16T-F HZA226M050D16T-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE HZA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 22uF 6.3x5.8mm AEC-Q200
auf Bestellung 1363 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HZA226M050D16T-F HZA226M050D16T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZA.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 110 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.1 A @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V