Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > HZA226M080F24VT-F
HZA226M080F24VT-F
HZA226M080F24VT-F Cornell Dubilier Knowles
HZA-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 80V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 155 mA @ 220 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.55 A @ 100 kHz
auf Bestellung 478 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZA226M080F24VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 80V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 155 mA @ 220 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.55 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote HZA226M080F24VT-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZA226M080F24VT-F HZA226M080F24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZA-V.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 80V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 80 V
Produkt ist nicht verfügbar
HZA226M080F24VT-F HZA226M080F24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE HZA-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 80V AEC-Q200