Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > HZA277M035G24VT-F
HZA277M035G24VT-F
HZA277M035G24VT-F Cornell Dubilier Knowles
HZA-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUMHYB 270UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 250 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZA277M035G24VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUMHYB 270UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 270 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 250 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZA277M035G24VT-F HZA277M035G24VT-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) HZA-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 270uF 35V AEC-Q200
auf Bestellung 341 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HZA277M035G24VT-F HZA277M035G24VT-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HZA-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 270uF 35V AEC-Q200
auf Bestellung 319 Stücke:
HZA277M035G24VT-F HZA277M035G24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZA-V.pdf Description: CAP ALUMHYB 270UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 1291 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
HZA277M035G24VT-F HZA277M035G24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE HZA-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 270uF 35V AEC-Q200