Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > HZA336M050X16T-F
HZA336M050X16T-F
HZA336M050X16T-F Cornell Dubilier Knowles
HZA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 160 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 900
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZA336M050X16T-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 160 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZA336M050X16T-F HZA336M050X16T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZA.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 7313 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
HZA336M050X16T-F HZA336M050X16T-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) HZA-3081778.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 33uF 6.3x7.7mm AEC-Q200
auf Bestellung 945 Stücke:
HZA336M050X16T-F HZA336M050X16T-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HZA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 33uF 6.3x7.7mm AEC-Q200
HZA336M050X16T-F HZA336M050X16T-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE HZA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 33uF 6.3x7.7mm AEC-Q200