Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > HZA336M063F24VT-F
HZA336M063F24VT-F
HZA336M063F24VT-F Cornell Dubilier Knowles
HZA-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 170 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZA336M063F24VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 170 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZA336M063F24VT-F HZA336M063F24VT-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HZA-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 63V AEC-Q200
auf Bestellung 634 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HZA336M063F24VT-F HZA336M063F24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZA-V.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 63 V
auf Bestellung 1335 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
HZA336M063F24VT-F HZA336M063F24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE HZA-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 63V AEC-Q200