Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > HZA336M080G24T-F
HZA336M080G24T-F
HZA336M080G24T-F Cornell Dubilier - CDE
HZA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V 33uF 10x10.2mm AEC-Q200
auf Bestellung 797 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZA336M080G24T-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 80V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 36mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 170 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZA336M080G24T-F HZA336M080G24T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZA.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 80V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 36mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 170 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz
auf Bestellung 906 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 80 V