HZC107M050G24VT-F
HZC107M050G24VT-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
HZC-V.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Organic Polymer Capacitors 100uF 50V AEC-Q200
auf Bestellung 420 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZC107M050G24VT-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 160 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZC107M050G24VT-F HZC107M050G24VT-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HZA_V.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 100uF 50V AEC-Q200
auf Bestellung 408 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HZC107M050G24VT-F HZC107M050G24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZC-V.pdf Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 160 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
HZC107M050G24VT-F HZC107M050G24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE HZC-V.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 100uF 50V AEC-Q200