Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > HZC226M050D16T-F
HZC226M050D16T-F
HZC226M050D16T-F Cornell Dubilier - CDE
HZC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 50V 20% AEC-Q200
auf Bestellung 922 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HZC226M050D16T-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 75 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 750 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HZC226M050D16T-F HZC226M050D16T-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) HZC.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 50V 20% AEC-Q200
auf Bestellung 922 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HZC226M050D16T-F HZC226M050D16T-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HZA.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 50V 20% AEC-Q200
auf Bestellung 865 Stücke:
HZC226M050D16T-F HZC226M050D16T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles HZC.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 75 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 750 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1831 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V