Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEGH111-1-72-30.0-91-V
IEGH111-1-72-30.0-91-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEGH111-1-72-30.0-91-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.
Weitere Produktangebote IEGH111-1-72-30.0-91-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IEGH111-1-72-30.0-91-V Hersteller : Sensata-Airpax iag.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produkt ist nicht verfügbar
IEGH111-1-72-30.0-91-V IEGH111-1-72-30.0-91-V Hersteller : AIRPAX iag-1528219.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 2 pl, 80VDC/250VAC,20A, rocker hndl