Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELHK11-1-62-15.0-91-V
IELHK11-1-62-15.0-91-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Number of Poles: 2
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELHK11-1-62-15.0-91-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Number of Poles: 2.
Weitere Produktangebote IELHK11-1-62-15.0-91-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IELHK11-1-62-15.0-91-V Hersteller : Sensata-Airpax ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL1077
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
IELHK11-1-62-15.0-91-V IELHK11-1-62-15.0-91-V Hersteller : AIRPAX ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 3 pl, 250VAC, 12A