Produkte > AIRPAX > IELK1-1-72-20.0-01-V
IELK1-1-72-20.0-01-V
IELK1-1-72-20.0-01-V AIRPAX
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELK1-1-72-20.0-01-V AIRPAX
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IELK1-1-72-20.0-01-V IELK1-1-72-20.0-01-V Hersteller : Sensata 20ial.pdf Circuit Breaker Magnetic 1Pole 20A
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
IELK1-1-72-20.0-01-V IELK1-1-72-20.0-01-V Hersteller : Sensata-Airpax ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V