Produkte > VISHAYSEMICO > IL300-EF-X001
IL300-EF-X001 VishaySemico
il300.pdf
Hersteller: VishaySemico
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IL300-EF-X001 VishaySemico
Description: OPTOISO 5.3KV PHVOLT 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Photovoltaic, Linearized, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 70µA (Typ), Voltage - Isolation: 5300Vrms, Supplier Device Package: 8-DIP, Voltage - Output (Max): 500mV, Rise / Fall Time (Typ): 1µs, 1µs, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
Weitere Produktangebote IL300-EF-X001
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Photovoltaic, Linearized
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 70µA (Typ)
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Supplier Device Package: 8-DIP
Voltage - Output (Max): 500mV
Rise / Fall Time (Typ): 1µs, 1µs
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA