Produkte > VISHAYSEMICO > ILD74-X016
ILD74-X016 VishaySemico
ild74.pdf
Hersteller: VishaySemico
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ILD74-X016 VishaySemico
Description: OPTOISO 5.3KV 2CH TRANS 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.400", 10.16mm), Output Type: Transistor, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.3V, Input Type: DC, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 12.5% @ 16mA, Vce Saturation (Max): 500mV, Supplier Device Package: 8-DIP, Voltage - Output (Max): 20V, Turn On / Turn Off Time (Typ): 3µs, 3µs, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 2, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
Weitere Produktangebote ILD74-X016
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.400", 10.16mm)
Output Type: Transistor
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.3V
Input Type: DC
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 12.5% @ 16mA
Vce Saturation (Max): 500mV
Supplier Device Package: 8-DIP
Voltage - Output (Max): 20V
Turn On / Turn Off Time (Typ): 3µs, 3µs
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 2
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA