ILQ55-X009T
ILQ55-X009T Vishay Semiconductor Opto Division
ild55.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductor Opto Division
Description: OPTOISO 5.3KV 4CH DARL 16SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SMD, Gull Wing
Output Type: Darlington
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 125mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 10mA
Vce Saturation (Max): 1V
Supplier Device Package: 16-SMD
Voltage - Output (Max): 55V
Rise / Fall Time (Typ): 10µs, 35µs
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ILQ55-X009T Vishay Semiconductor Opto Division
Description: OPTOISO 5.3KV 4CH DARL 16SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SMD, Gull Wing, Output Type: Darlington, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 125mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 10mA, Vce Saturation (Max): 1V, Supplier Device Package: 16-SMD, Voltage - Output (Max): 55V, Rise / Fall Time (Typ): 10µs, 35µs, Part Status: Active, Number of Channels: 4, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 539 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
auf Bestellung 539 Stücke:
Mindestbestellmenge: 27
auf Bestellung 750 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Darlington
Mounting Type: Surface Mount
Input Type: DC
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Vce Saturation (Max): 1V
Voltage - Output (Max): 55V
Part Status: Active
Number of Channels: 4