INA154UA
INA154UA Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fina154
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 2.4mA
Slew Rate: 14V/µs
Voltage - Input Offset: 100 µV
Supplier Device Package: 8-SOIC
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 60 mA
-3db Bandwidth: 3.1 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 8 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V
auf Bestellung 152 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details INA154UA Texas Instruments
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 2.4mA, Slew Rate: 14V/µs, Voltage - Input Offset: 100 µV, Supplier Device Package: 8-SOIC, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 60 mA, -3db Bandwidth: 3.1 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 8 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Weitere Produktangebote INA154UA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
INA154UA INA154UA Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fina154 SP Amp DIFF AMP Single ±18V 8-Pin SOIC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
INA154UA Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fina154 IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC Група товару: Інтегральні мікросхеми лінійні Од. вим: шт
INA154UA INA154UA Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fina154 Differential Amplifiers Hi-Speed Precision