Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > INA326EA/250G4
INA326EA/250G4
INA326EA/250G4 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fina326
Hersteller: Texas Instruments
Instrumentation Amplifiers Precision Lo-Drift C MOS ALT 595-INA326EA/250
auf Bestellung 362 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details INA326EA/250G4 Texas Instruments
Description: IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Instrumentation, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 2.4mA, Current - Input Bias: 200 pA, Voltage - Input Offset: 20 µV, Supplier Device Package: 8-VSSOP, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 25 mA, -3db Bandwidth: 1 kHz, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V.
Weitere Produktangebote INA326EA/250G4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
INA326EA250G4
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
INA326EA/250G4 INA326EA/250G4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fina326 INST Amp Single R-R I/O 5.5V 8-Pin VSSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
INA326EA/250G4 INA326EA/250G4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fina326 Description: IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Instrumentation
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 2.4mA
Current - Input Bias: 200 pA
Voltage - Input Offset: 20 µV
Supplier Device Package: 8-VSSOP
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 25 mA
-3db Bandwidth: 1 kHz
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V