INIR-RF-R32
INIR-RF-R32 Amphenol SGX Sensortech
DS-0305-INIR-RF-R32-rev1.pdf
Hersteller: Amphenol SGX Sensortech
Description: SENSOR AIR QUALITY VOLTAGE OUT
Packaging: Box
Output: Voltage
Type: Air Quality
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Voltage - Supply: 3.2V ~ 5.25V
Current - Supply: 35mA
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details INIR-RF-R32 Amphenol SGX Sensortech
Category: Gas Sensors, Description: Sensor: gas; R32; Uoper: 3.2÷5.25V; Range: 0÷14%; -40÷75°C; INIR, Type of sensor: gas, Measuring range: 0...14%, Detected gas: R32, Operating temperature: -40...75°C, Body dimensions: Ø20x16.6mm, Operating voltage: 3.2...5.25V, Max. environment humidity: 95%, Manufacturer series: INIR, Interface: analog.
Weitere Produktangebote INIR-RF-R32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Sensor: gas; R32; Uoper: 3.2÷5.25V; Range: 0÷14%; -40÷75°C; INIR
Type of sensor: gas
Measuring range: 0...14%
Detected gas: R32
Operating temperature: -40...75°C
Body dimensions: Ø20x16.6mm
Operating voltage: 3.2...5.25V
Max. environment humidity: 95%