INIR4-R32
INIR4-R32 Amphenol SGX Sensortech
DS-0437-INIR4-R32.pdf
Hersteller: Amphenol SGX Sensortech
Description: SENSOR AIR QUALITY PWM OUTPUT
Packaging: Bulk
Output: PWM, UART
Type: Air Quality
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 3.2V ~ 5.25V
Current - Supply: 35mA
Oxygen Range: 600 mbar ~ 1.2 bar