Produkte > SENSATA > IPA-1-1-52-15.0-01
IPA-1-1-52-15.0-01
IPA-1-1-52-15.0-01 Sensata
4ipa.pdf
Hersteller: Sensata
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 80VDC
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IPA-1-1-52-15.0-01 Sensata
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Number of Poles: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IPA-1-1-52-15.0-01 IPA-1-1-52-15.0-01 Hersteller : Sensata 4ipa.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 80VDC
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
IPA-1-1-52-15.0-01 Hersteller : Sensata-Airpax ourproducts_ipa_series_datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A