Produkte > L-COM > IPCIC5D-2.5A-2M
IPCIC5D-2.5A-2M
IPCIC5D-2.5A-2M L-com
Hersteller: L-com
Description: INT. PC - SCHUCKO CEE7/7 DA/C5 -
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 2.5A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F3G0.75
1st Connector: CEE 7/7, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C5
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IPCIC5D-2.5A-2M L-com
Description: INT. PC - SCHUCKO CEE7/7 DA/C5 -, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 2.5A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F3G0.75, 1st Connector: CEE 7/7, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C5.
Weitere Produktangebote IPCIC5D-2.5A-2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IPCIC5D-2.5A-2M IPCIC5D-2.5A-2M Hersteller : L-Com AC Power Leads INT. PC - SCHUCKO CEE7/7 DA/C5 - 2.5A - 2M