Produkte > CYNERGY3 > IPSU-GP030-6
IPSU-GP030-6
IPSU-GP030-6 Cynergy3
cynergy3_ipsu_v2-1892373.pdf
Hersteller: Cynergy3
Industrial Pressure Sensors PRESSURE
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IPSU-GP030-6 Cynergy3
Description: PRSSR TRNS 0-30PSIG 0-5V, Packaging: Box, Features: Amplified Output, Temperature Compensated, Package / Case: Cylinder, Output Type: Analog Voltage, Output: 0 V ~ 5 V, Operating Pressure: 30PSI (206.84kPa), Pressure Type: Vented Gauge, Accuracy: ±0.25%, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 9V ~ 32V, Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) NPT, Applications: Industrial Automation, Port Style: Threaded, Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Features: Amplified Output, Temperature Compensated
Package / Case: Cylinder
Output Type: Analog Voltage
Output: 0 V ~ 5 V
Operating Pressure: 30PSI (206.84kPa)
Pressure Type: Vented Gauge
Accuracy: ±0.25%
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 9V ~ 32V
Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Applications: Industrial Automation
Port Style: Threaded
Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa)
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
IPSU-GP030-6 Hersteller : Cynergy3 cynergy3-ipsu-v5.pdf Pressure Sensor 0V to 5V 0psi to 30psi Gage