Produkte > EATON TRIPP LITE > IS1000HGDV
IS1000HGDV
IS1000HGDV Eaton Tripp Lite
is1000hgdv.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: TRANSFORMER MED GRADE ISOL
Packaging: Bulk
Type: Isolation, Medical Grade
Power - Max: 1000VA
1st Connector: C14
Voltage - Primary: 100V, 125V, 200V, 250V
Part Status: Active
Voltage - Secondary: 115V, 230V
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IS1000HGDV Eaton Tripp Lite
Description: TRANSFORMER MED GRADE ISOL, Packaging: Bulk, Type: Isolation, Medical Grade, Power - Max: 1000VA, 1st Connector: C14, Voltage - Primary: 100V, 125V, 200V, 250V, Part Status: Active, Voltage - Secondary: 115V, 230V.