Produkte > NKK SWITCHES > IS15ABCP4CF
IS15ABCP4CF
IS15ABCP4CF NKK Switches
is15abcp4cf.pdf
Hersteller: NKK Switches
Switch Push Button N.O. SPST Rectangular LCD 0.1A 12VDC Momentary Thru-Hole PC Pins
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IS15ABCP4CF NKK Switches
Description: SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Display Mode: Yellow, STN Positive, Circuit: SPST-NO, Type: Pushbutton, LCD, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: PC Pin, Viewing Area: 15.0mm L x 10.8mm W, Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 12VDC, Supply Voltage: 3.0 ~ 5.5VDC, LED Color: Red - Green, Super Bright, Face Size: 23.13mm L x 20.59mm W, Pixel Format: 36 x 24.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IS15ABCP4CF IS15ABCP4CF Hersteller : NKK Switches is15abcp4cf.pdf Switch Push Button N.O. SPST Rectangular LCD 0.1A 12VDC Momentary Thru-Hole PC Pins
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
IS15ABCP4CF IS15ABCP4CF Hersteller : NKK Switches IS15ABCP4CF.pdf Description: SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Display Mode: Yellow, STN Positive
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: PC Pin
Viewing Area: 15.0mm L x 10.8mm W
Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 12VDC
Supply Voltage: 3.0 ~ 5.5VDC
LED Color: Red - Green, Super Bright
Face Size: 23.13mm L x 20.59mm W