IS600HGDV
IS600HGDV Eaton Tripp Lite
is600hgdv.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: TRANSFORMER MED GRADE ISOL
Packaging: Bulk
Type: Isolation, Medical Grade
1st Connector: C14
Voltage - Primary: 100V, 125V, 200V, 250V
Part Status: Active
Voltage - Secondary: 115V, 230V
Power - Max: 600VA
auf Bestellung 213 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IS600HGDV Eaton Tripp Lite
Description: TRANSFORMER MED GRADE ISOL, Packaging: Bulk, Type: Isolation, Medical Grade, 1st Connector: C14, Voltage - Primary: 100V, 125V, 200V, 250V, Part Status: Active, Voltage - Secondary: 115V, 230V, Power - Max: 600VA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IS600HGDV IS600HGDV Hersteller : Tripp Lite is600hgdv.pdf Power Transformers IS600HGDV
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
IS600HGDV IS600HGDV Hersteller : Tripp Lite is600hgdv.pdf Power Transformer 600W