ISD1750SYI
ISD1750SYI Nuvoton Technology Corporation
EN_ISD1700_Design_Guide_Rev2.1.pdf
Hersteller: Nuvoton Technology Corporation
Description: IC VOICE REC/PLAY 100SEC 28SOIC
Packaging: Tube
Features: Automatic Gain Control, Volume Control
Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Pushbutton, SPI
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Duration: 33 ~ 100 Sec
Supplier Device Package: 28-SOIC
Output Signal: Analog - Single Ended, PWM Speaker Output
Input Signal: Analog - Single Ended, Microphone
Messaging: Multiple
Sampling Frequency: 4 ~ 12kHz
Part Status: Active
Voltage - Supply: 2.4 V ~ 5.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ISD1750SYI Nuvoton Technology Corporation
Description: IC VOICE REC/PLAY 100SEC 28SOIC, Packaging: Tube, Features: Automatic Gain Control, Volume Control, Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Interface: Pushbutton, SPI, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Duration: 33 ~ 100 Sec, Supplier Device Package: 28-SOIC, Output Signal: Analog - Single Ended, PWM Speaker Output, Input Signal: Analog - Single Ended, Microphone, Messaging: Multiple, Sampling Frequency: 4 ~ 12kHz, Part Status: Active, Voltage - Supply: 2.4 V ~ 5.5 V.