Produkte > NKK SWITCHES > ISDCB81.3
ISDCB81.3
ISDCB81.3 NKK Switches
ISDCB8%20Ribbon%20Cable.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: CABLE RIBBON 1.3"
Features: Polarizing Key
Packaging: Box
Connector Type: Socket to Socket, Reversed
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.108' (33.02mm, 1.30")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 14
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 275 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ISDCB81.3 NKK Switches
Description: CABLE RIBBON 1.3", Features: Polarizing Key, Packaging: Box, Connector Type: Socket to Socket, Reversed, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.108' (33.02mm, 1.30"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 14, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ISDCB81.3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ISDCB81.3 ISDCB81.3 Hersteller : NKK Switches ISDCB8%20Ribbon%20Cable%20DataSheet-14672.pdf Ribbon Cables / IDC Cables 14 pin Ribbon cable 1.3"