ISOVOLT55-KIT
ISOVOLT55-KIT Skyworks Solutions Inc.
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: BOARD ISOLATED POWER SUPPLY
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 4.5V ~ 5.5V
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: SI8641, SI86xx
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC Isolated Power Supply
Outputs and Type: 1, Isolated
Part Status: Active
Power - Output: 3 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ISOVOLT55-KIT Skyworks Solutions Inc.
Description: BOARD ISOLATED POWER SUPPLY, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V, Voltage - Input: 4.5V ~ 5.5V, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: SI8641, SI86xx, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC Isolated Power Supply, Outputs and Type: 1, Isolated, Part Status: Active, Power - Output: 3 W.