Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > JP-7505-83-12-0
JP-7505-83-12-0 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 3A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Alligator
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle
2nd Connector: Piercing Clip
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JP-7505-83-12-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 3A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Alligator, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle, 2nd Connector: Piercing Clip, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 12.0" (304.80mm).
Weitere Produktangebote JP-7505-83-12-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JP-7505-83-12-0 Hersteller : Mueller Electric Test Leads Black Shrouded Banana Plug to Insulation Piercing Clip - Silicone - 12"