Produkte > PANASONIC > JSM1-12V-5
JSM1-12V-5
JSM1-12V-5 Panasonic
354948943750927mech_eng_jsm.pdf
Hersteller: Panasonic
Power Relay 12VDC 15A SPDT(22x16x16.4)mm THT
auf Bestellung 34150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JSM1-12V-5 Panasonic
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 15A 12V, Packaging: Bulk, Features: Sealed - Fully, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 53.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 15 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 6.3 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote JSM1-12V-5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JSM1-12V-5 Hersteller : NAIS JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf 07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
JSM1-12V-5
Produktcode: 148828
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf Relais
Produkt ist nicht verfügbar
JSM1-12V-5 Hersteller : Panasonic JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf RELAY AUTOMOTIVE SPDT 15A 12V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
JSM1-12V-5 JSM1-12V-5 Hersteller : Panasonic Electric Works JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 15A 12V
Packaging: Bulk
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 53.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 6.3 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Obsolete
JSM1-12V-5 JSM1-12V-5 Hersteller : Panasonic Industrial Devices JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf Automotive Relays 15A 12VDC SPDT HI-CAP SEALED PCB