Produkte > NAIS > JSM1F-12V-4
JSM1F-12V-4 NAIS
JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf
Hersteller: NAIS
07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JSM1F-12V-4 NAIS
Description: AUTOMOTIVE POWER RELAY, Packaging: Bulk, Features: Sealed - Flux Protection, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 53.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 6.3 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote JSM1F-12V-4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Sealed - Flux Protection
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 53.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 6.3 VDC