Produkte > PANASONIC > JTN1AS-TMP-F-DC24V
JTN1AS-TMP-F-DC24V
JTN1AS-TMP-F-DC24V Panasonic
33ds_61212_en_jtn.pdf
Hersteller: Panasonic
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(32.2mm 27.4mm 27.9mm) Top Mount
auf Bestellung 1950 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JTN1AS-TMP-F-DC24V Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 8310VA.
Weitere Produktangebote JTN1AS-TMP-F-DC24V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JTN1AS-TMP-F-DC24V Hersteller : Panasonic 183112 24V, SPST, 30A/24V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
JTN1AS-TMP-F-DC24V JTN1AS-TMP-F-DC24V Hersteller : Panasonic Electric Works 183112 Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Load - Max Switching: 8310VA
Produkt ist nicht verfügbar
JTN1AS-TMP-F-DC24V JTN1AS-TMP-F-DC24V Hersteller : Panasonic Industrial Devices 183112 General Purpose Relays 30A 24VDC SPST-NO SEALED CLASS F TMP