Produkte > ERP POWER, LLC > JVLM60W-24
JVLM60W-24
JVLM60W-24 ERP Power, LLC
jvlm-series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 60W 24V CV LED DRIVER IN JUNCTIO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.16" L x 2.97" W x 1.30" H (207.3mm x 75.4mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JVLM60W-24 ERP Power, LLC
Description: 60W 24V CV LED DRIVER IN JUNCTIO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.16" L x 2.97" W x 1.30" H (207.3mm x 75.4mm x 33.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote JVLM60W-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JVLM60W-24 JVLM60W-24 Hersteller : ERP jvlm-series-1-pager-1602043.pdf LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Junction Box, 60 W max, Constant Voltage 24 V Vout