Produkte > NKK SWITCHES > JWMW11RAA
JWMW11RAA
JWMW11RAA NKK Switches
JW-1663483.pdf
Hersteller: NKK Switches
Rocker Switches SPST TV5 RATED BLACK CAP PANEL SEAL
auf Bestellung 1072 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JWMW11RAA NKK Switches
Description: SWITCH ROCKER SPST 10A 125V, Packaging: Tray, Features: Epoxy Sealed Terminals, Current Rating (Amps): 10A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPST, Switch Function: On-Off, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Actuator Type: Concave (Curved), Approval Agency: CSA, UL, VDE, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 25.00mm x 15.40mm, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JWMW11RAA JWMW11RAA Hersteller : NKK Switches JW.pdf Description: SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Packaging: Tray
Features: Epoxy Sealed Terminals
Current Rating (Amps): 10A (AC/DC)
Switch Function: On-Off
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 25.00mm x 15.40mm
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V