Produkte > SIEMENS > JXD63B200
JXD63B200
JXD63B200 Siemens
a2c7be5f3a3613aad8ad2b900234511e46d10dc9.pdf
Hersteller: Siemens
Description: BRKR JD6 3P 600V 200A FX
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: Chassis Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: IEC 60947-2, UL489
Breaker Type: Thermal Magnetic
Voltage Rating - AC: 600 V
Voltage Rating - DC: 500 V
Number of Poles: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JXD63B200 Siemens
Description: BRKR JD6 3P 600V 200A FX, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: Chassis Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: IEC 60947-2, UL489, Breaker Type: Thermal Magnetic, Voltage Rating - AC: 600 V, Voltage Rating - DC: 500 V, Number of Poles: 3.
Weitere Produktangebote JXD63B200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JXD63B200 JXD63B200 Hersteller : Siemens a2c7be5f3a3613aad8ad2b900234511e46d10dc9.pdf Circuit Breakers BRKR JD6 3P 600V 200A FX