Produkte > EBM-PAPST INC. > K2E225-RA92-09
K2E225-RA92-09 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 225W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 300mm L x 300mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 415.2 CFM (11.63m³/min)
Width: 112.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C)
Termination: 4 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CCC, CE, CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details K2E225-RA92-09 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 225W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 300mm L x 300mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 415.2 CFM (11.63m³/min), Width: 112.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C), Termination: 4 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CCC, CE, CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
K2E225-RA92-09 Hersteller : EBM Papst K2E225-RA92-09
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
K2E225-RA92-09 K2E225-RA92-09 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_K2E225RA9209-3045550.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Module, 225mm, 230VAC, 155W, 2500RPM, Ball, IP44 Rated, RadiCal