Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > K50-HC0CSE25.0000MR
K50-HC0CSE25.0000MR
K50-HC0CSE25.0000MR KYOCERA AVX Components
k50-ce (1).pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 50pF CMOS 55% 5V 4-Pin CSMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K50-HC0CSE25.0000MR KYOCERA AVX Components
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote K50-HC0CSE25.0000MR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
K50-HC0CSE25.0000MR K50-HC0CSE25.0000MR Hersteller : KYOCERA AVX K50-HC%20Series%20Oscillators.pdf Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Frequency: 25 MHz