Produkte > TE - KISSLING > K5000038
K5000038
K5000038 TE - Kissling
Hersteller: TE - Kissling
Description: SWITCH SELECT 2POS DPST 500A 1KV
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 500A (DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPST
Type: Battery Disconnect
Switch Function: On-Off
Termination Style: Stud
Illumination: Non-Illuminated
Voltage Rating - DC: 1 kV
Number of Positions: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K5000038 TE - Kissling
Description: SWITCH SELECT 2POS DPST 500A 1KV, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 500A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPST, Type: Battery Disconnect, Switch Function: On-Off, Termination Style: Stud, Illumination: Non-Illuminated, Voltage Rating - DC: 1 kV, Number of Positions: 2.
Weitere Produktangebote K5000038
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
K5000038 K5000038 Hersteller : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=35H-511-0100-OR2100001&DocType=Customer+Drawing&DocLang=German&DocFormat=pdf&PartCntxt=K5000038 Disconnect Switches HV-BDC 500A/1000V 35H-511-0100-OR2100001