Produkte > MORNSUN - EOL > K7803JT-500R3-LB
K7803JT-500R3-LB MORNSUN - EOL
K7803JT-500R3-LB.html
Hersteller: MORNSUN - EOL
Switching Regulator, 500mA, Vin 4.75?36V, Vout 3.3V, EFF 76/85% K7803JT-500R3-LB DC K7803jt-500r3-lb
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K7803JT-500R3-LB MORNSUN - EOL
Description: LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: SCP, Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.47" L x 0.47" W x 0.18" H (12.0mm x 12.0mm x 4.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.
Weitere Produktangebote K7803JT-500R3-LB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
K7803JT-500R3-LB
+1
K7803JT-500R3-LB
Produktcode: 199404
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Mornsun K78_JT-500R3-LB.pdf Netzteile und Ladegeräte > Blocks DC_DC Wandler
Leistung, W: 1,6 W
Spannung. in., V: 4,75...36 VDC
Spannung. out,VDC: 3,3 VDC
Maximaler Ausgangsstrom: 500 mA
Gehäuse, Abmessungen, mm: 12x12x4,5 mm
Temperatur, °C: -40...+85°C
Опис: Захист від короткого замикання на виході
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: SCP
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.47" L x 0.47" W x 0.18" H (12.0mm x 12.0mm x 4.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: SCP
Package / Case: 4-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V