Produkte > SAMSUNG > KA78L12ADTF
KA78L12ADTF SAMSUNG
Hersteller: SAMSUNG
1999
auf Bestellung 2450 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KA78L12ADTF SAMSUNG
Description: IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 6 mA, Voltage - Input (Max): 35V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, Part Status: Obsolete, PSRR: 65dB (120Hz), Protection Features: Over Temperature, Short Circuit.
Weitere Produktangebote KA78L12ADTF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KA78L12ADTF KA78L12ADTF Hersteller : onsemi KA78LXXA%2CKA78L05AA.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6 mA
Voltage - Input (Max): 35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
Part Status: Obsolete
PSRR: 65dB (120Hz)