Produkte > KYOCERA AVX > KAM15ACG1H220JT
KAM15ACG1H220JT
KAM15ACG1H220JT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22PF 50V NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
auf Bestellung 28000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details KAM15ACG1H220JT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22PF 50V NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KAM15ACG1H220JT KAM15ACG1H220JT Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 22PF 50V NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
auf Bestellung 31365 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
KAM15ACG1H220JT Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 4000